Impregnat do kostki brukowej

Efekt Mokrej Kostki Brukowej – Poznaj ProtectGuard WF Premium

Temat ochrony materiałów budowlanych zyskuje na popularności, a korzyści płynące z jego korzystania dają przewagę nad materiałem niezabezpieczonym, które już nie wyglądają korzystnie po kilku latach użytkowania.

Efekt Mokrej Kostki Brukowej

Wilgoć, Oleje, zabrudzenia atmosferyczne to główne problemy niszczenia, z którymi przychodzi nam się zmierzyć.

W marketach znajdziemy różne środki do zabezpieczenia. Większość jest niestety zaprojektowana by chroniła powierzchnie przed wodą w dodatku „zamykając” materiał na wilgoć, co prowadzi do dodatkowych problemów w przyszłości (np. łuszczenie się)

Wydobycie koloru, ochrona przed wodą, ochrona przed olejem, jak i zabrudzeniami atmosferycznymi utrzymując paro przepuszczalność.

30 lat doświadczenia w projektowaniu produktów do ochrony pomogło stworzyć Impregnat do kostki brukowej, który zapewnia wyżej wymienione funkcje.

Efekt mokrej kostki impregnat

ProtectGuard WF Premium

247,00 597,00 

Wodo- i olejoodporny impregnat do ochrony materiałów budowlanych, nadający "mokry efekt"

ProtectGuard WF Premium to doskonały impregnat do zabezpieczenia wszystkich porowatych oraz mało porowatych materiałów takich jak: Kamień naturalny, kostka brukowa, itp. nadający im trwały tzw. efekt mokrego kamienia - wykończenia pogłębiającego oryginalny kolor materiału.

ProtectGuard WF Premium zapewnia ochronę przed wodą, olejem i innymi plamami - Powierzchnia zaimpregnowana staje się łatwiejsza w utrzymaniu czystości i przyszłej jej konserwacji . Zapewnia długotrwałą ochronę i zapobiega głównym przyczynom niszczenia, takim jak zanieczyszczenia atmosferyczne, plamy tłuszcz itp. ProtectGuard WF Premium hamuje procesy erozji i starzenia (UV) się materiału przy tym pozostawia materiał paroprzepuszczalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *