Impregnat do kostki brukowej

Efekt Mokrej Kostki Brukowej – Poznaj ProtectGuard WF Premium

Efekt mokrej kostki

Impregnacja kostki brukowej oraz korzyści płynące z jego korzystania dają przewagę nad materiałem niezabezpieczonym, a efekt mokrej kostki potrafi odświeżyć wygląd naszego podwórka.

Efekt Mokrej Kostki Brukowej

Wilgoć, Oleje, zabrudzenia atmosferyczne to główne problemy niszczenia kostki brukowej, z którymi przychodzi nam się zmierzyć.

W marketach znajdziemy różne środki do zabezpieczenia. Większość jest niestety zaprojektowana by, chroniła powierzchnie przed wodą w dodatku „zamykając” materiał na wilgoć, co prowadzi do dodatkowych problemów w przyszłości (np. łuszczenie się).

Wydobycie koloru czyli tzw. efekt mokrej kostki , ochrona przed wodą, olejem, jak i zabrudzeniami atmosferycznymi utrzymując paro przepuszczalność to cechy ProtectGuard WF Premium.

30 lat doświadczenia w projektowaniu produktów do ochrony pomogło stworzyć Impregnat do kostki brukowej, który zapewnia wyżej wymienione funkcje.

Impregnat do kostki brukowej efekt mokrej kostki

Poniżej przedstawiamy film z udziałem impregnatu do kostki ProtectGuard WF Premium oraz kilka efektów mokrej kostki na zdjęciach.

Efekt mokrej kostki

efekt mokrej kostki
efekt mokrej kostki
efekt mokrej kostki

Dodaj komentarz