Impregnat do kostki brukowej

Efekt Mokrej Kostki Brukowej – Poznaj ProtectGuard WF Premium

Efekt mokrej kostki

Impregnacja kostki brukowej oraz korzyści płynące z jego korzystania dają przewagę nad materiałem niezabezpieczonym, a efekt mokrej kostki potrafi odświeżyć wygląd naszego podwórka.

Efekt Mokrej Kostki Brukowej

Wilgoć, Oleje, zabrudzenia atmosferyczne to główne problemy niszczenia kostki brukowej, z którymi przychodzi nam się zmierzyć.

W marketach znajdziemy różne środki do zabezpieczenia. Większość jest niestety zaprojektowana by, chroniła powierzchnie przed wodą w dodatku „zamykając” materiał na wilgoć, co prowadzi do dodatkowych problemów w przyszłości (np. łuszczenie się).

Wydobycie koloru czyli tzw. efekt mokrej kostki , ochrona przed wodą, olejem, jak i zabrudzeniami atmosferycznymi utrzymując paro przepuszczalność to cechy ProtectGuard WF Premium.

30 lat doświadczenia w projektowaniu produktów do ochrony pomogło stworzyć Impregnat do kostki brukowej, który zapewnia wyżej wymienione funkcje.

Impregnat do kostki brukowej efekt mokrej kostki

Poniżej przedstawiamy film z udziałem impregnatu do kostki ProtectGuard WF Premium oraz kilka efektów mokrej kostki na zdjęciach.

Efekt mokrej kostki

efekt mokrej kostki
efekt mokrej kostki
efekt mokrej kostki

ProtectGuard WF Premium

288,00 698,00 

Wodo- i olejoodporny impregnat do ochrony materiałów budowlanych, nadający "mokry efekt"

ProtectGuard WF Premium to doskonały impregnat do zabezpieczenia wszystkich porowatych oraz mało porowatych materiałów takich jak: Kamień naturalny, kostka brukowa, itp. nadający im trwały tzw. efekt mokrej kostki, efekt mokrego kamienia - wykończenia pogłębiającego oryginalny kolor materiału.

ProtectGuard WF Premium zapewnia ochronę przed wodą, olejem i innymi plamami - Powierzchnia zaimpregnowana staje się łatwiejsza w utrzymaniu czystości i przyszłej jej konserwacji . Zapewnia długotrwałą ochronę i zapobiega głównym przyczynom niszczenia, takim jak zanieczyszczenia atmosferyczne, plamy tłuszcz itp. ProtectGuard WF Premium hamuje procesy erozji i starzenia (UV) się materiału przy tym pozostawia materiał paroprzepuszczalny.
Back to list

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *